Místa osobních odběrů

MAP

Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás místa pro osobní odběry. Při osobním odběru neplatíte dopravu ani žádný poplatek za odběr.

Minimální částka pro osobní odběr je 3000 korun na jednu objednávku, podle místa určení. Pokud Vaše objednávka přesáhne tuto částku,automaticky se Vám nabídnou místa pro osobní odběr. Na odběrná místa nelze objednávat vážené produkty. 

Na mapě se můžete podívat, kde máme odběrná místa.

Odběrná místa se otevřou v košíku v sekci způsob dodání při Vaší cestě k pokladně při dosažení určité výše objednávky v  korunách. Vložte si do zeleného rámečku Vaše PSČ a zobrazí se Vám služby jaké nabízíme pro Vaši adresu a limity v korunách pro jejich použití.

Zboží je na odběrná místa dopravováno 1x týdně, vyčkejte tedy, dokud Vás nebudeme informovat, že je zboží připraveno k odběru.

Při osobních odběrech je nutno na většině odběrných míst platit bezhotovostně. Způsob a možnosti platby se Vám  nabídnou automaticky pro každé odběrné místo.  

Pokud byste nebyli spokojeni s přístupem personálu na místech osobních oběrů, kontaktujte nás na bonfood@bonfood.cz

Chcete, bychom otevřeli místo osobního odběru třeba u Vás v práci? Žádné poplatky, Vy i Vaši kolegové si objednáváte každý sám, v pohodlí domova, a my Vám do práce jednou týdně, ve středu, doručíme kumulovanou objednávku, takže ušetříte poštovné. Každá objednávka je balena zvlášť. Pokud máte zájem o odběrné místo, napište nám mail bonfood@bonfood.cz. Přijedeme a probereme s Vámi možnosti, pomůžeme Vám. Odběrná místa jsou vhodná pro jakékoliv větší pracovní kolektivy - nemocnice, školy, firmy, státní správu.